mifon
serigraph
Przejdź do treści

MIFON specjalizuje się w dziedzinie elektronicznych systemów zabezpieczeń oraz ochrony przeciwpożarowej przeznaczonych dla handlu detalicznego, przedsiębiorstw, zakładów przemysłowych, branży usługowej oraz instytucji państwowych itd.  Naszym Klientom oferujemy pełną obsługę wzakresie: konsultacji, projektowania, instalacji, uruchomienia, serwisu i konserwacji zarówno prostych, jak i w pełni zintegrowanych systemów bezpieczeństwa.

Analiza zagrożeń, przygotowanie stosownej koncepcji ochrony, a następnie projektu i jego realizacja przeprowadzane są wyłącznie przez wykwalifikowanych i doświadczonych fachowców MIFON. Niezależnie od tego, czy jest to prosty system alarmowy, kontroli dostępu lub nadzoru wizyjnego czy też kompleksowy system bezpieczeństwa, każdy projekt jest przez nas traktowany z jednakowym profesjonalizmem i starannością.

Oferta MIFON obejmuje szereg rozwiązań i usług umożliwiających realizację „pod klucz” instalacji niskoprądowych i teletechnicznych, stałych instalacji gaśniczych. Wśród nich są m.in.: elektroniczne systemy przeciwkradzieżowe, systemy kontroli  dostępu, systemy nadzoru wizyjnego, systemy wykrywania i sygnalizacji pożaru, dźwiękowe systemy ostrzegawcze, systemy sygnalizacji włamania i napadu, systemy BAS/BMS, integracja systemów bezpieczeństwa i wiele innych.

Oferowane przez nas rozwiązania oparte są na szerokiej gamie produktów takich światowych marek jak m.in. Satel, Roger, Bosch, American Dynamics, Simplex, Sensormatic, Robot, czy DSC. Słuchając głosu naszych klientów, nie poprzestajemy na gotowych rozwiązaniach. Inwestujemy w rozwój oferowanych przez nas technologii i wspólnie z inżynierami informatykami dostosowujemy je do specyfiki warunków i oczekiwań naszych odbiorców, a opracowane przez nas rozwiązania w obszarze zdalnej diagnostyki czy inteligentnej analizy ruchu codziennie znajdują nowych zwolenników i szerokie zastosowanie.
Created with WebSite X5
APPLY
Wróć do spisu treści